Cirav Gıda San.Dış Tic. Ltd. Şti.
 
 

 ANA SAYFA

   CİRAV GIDA DIŞTİC. LTD. ŞTİ., fındık ürünleri kırma, işleme ve ihracatı ile iştigal eden bir gıda firmasıdır.
1940'lardan beri baba'dan oğul'a tecrübe aktarımıyla devam eden sanayi tecrübemizi, yenilenen bilgi ve yüksek teknolojiyle birleştirip ''daha iyiye ulaşma'' hedefimizle, müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özenle hergün müşteri sayımızı artırmaktayız.
   Fabrikamız Trabzon Organize Sanayi Bölgesinde 12.000 m2 açık, 10.000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Kırma bölümü kapasitemiz 250 ton/gün'dür. İşleme bölümümüzün kapasitesi müşterimizin talep ettiği ürün çeşidine göre değişmektedir.

Müşterilerimizin çoğunluğu Almanya, Avusturya, Belçika, Fransa, Danimarka, Hollanda, İspanya, İngiltere, İtalya, İsveç, İsviçre ve Yunanistan gibi Avrupa ülkelerindendir.

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Doküman No :CG.PO.01
Yayın Tarihi :30.07.2006
Rev. Tarihi :06.12.2019
Rev. No :2

Üst yönetimin liderliğinde, sürekli iyileştirme bilinciyle, paydaşlarımızla iletişim halinde, ilgili mevzuat, standart, yasal şart ve müşteri istekleriyle uyumlu, kaliteli, insan sağlığı ve çevre açısından güvenilir ürünler üretmek, çalışanlarımızı sürekli eğiterek farkındalıklarını artırmak, çalışan haklarına tam uyum göstererek takım ruhu içerisinde ürünlerimizi gıda terör ve sahteciliğine karşı koruyarak ve müşteri odaklı çalışarak ihracatımızı artırmak genel hedefimizdir.İbrahim CİRAV
Genel Müdür